Przejdź do treści
Strona główna => Hurtownia kwiatów sztucznych Floradel – spełniam marzenie

Hurtownia kwiatów sztucznych Floradel – spełniam marzenie

  logo png 700x620 - Hurtownia kwiatów sztucznych Floradel - spełniam marzenie

  Od dłuższego czasu marzyłam, aby prowadzić swoją działalność gospodarczą. Udało się! Hurtownia kwiatów sztucznych Floradel to moja firma, dzięki której mogę odkrywać nowe możliwości i stawiać przed sobą nowe wyzwania. Ale… od początku.

  Prowadząc tego bloga, zawsze myślałam, że będę miała swoją firmę, jednak okazało się, że to nie jest takie proste. Dlaczego? Wiele rzeczy miałam ważniejszych niż spełnianie marzeń. Jednak nadszedł ten moment i od 13.06.2022 r. istnieje Floradel.

  Hurtownia kwiatów sztucznych Floradel – jak to się zaczęło?

  Zaczęło się to od tego, że Mąż znalazł ogłoszenie na FB, że jest możliwość wzięcia udziału w projekcie unijnym na założenie własnej działalności. Można było otrzymać 40 000 zł. Miałam obawy, ale wiara Męża we mnie dała mi odwagi i zgłosiłam się. Czekałam na wyniki i okazało się, że zostałam przyjęta, aby wziąć udział w projekcie. Projekt był organizowany przez Park Interior w Nowej Soli. Uczestniczyłam w kursie przygotowawczym przez wyszkoloną kadrę, abym mogła założyć działalność gospodarczą. Kiedy spełniłam wszystkie warunki otrzymałam środki pieniężne na rozpoczęcie działalności.

  Z pomocą Męża i Teściowej oraz Skrzacików zaczęliśmy przygotowania pod „budowę” hurtowni. Dużo formalności było z tym związanych, jednak udało się i wszystko było gotowe na czas (okres 1 listopada zbliżał się coraz szybciej). W pierwszym roku mało się ogłaszałam, nie wiedziałam też jak. Jednak poczta pantoflowa zadziałała i miałam pierwszych klientów.

  Ten rok, przeszedł moje najśmielsze oczekiwania i miałyśmy dużo zamówień oraz dużą sprzedaż samych kwiatów sztucznych. Aż w pewnym momencie zabrakło kwiatów, liści i dodatków! Okazało się, że ogłoszenia porozwożone po wsiach, poczta pantoflowa zadziałały.

  Mam nadzieję, że na kolejne lata pozwolą mi osiągać lepsze cele, aby hurtownia kwiatów sztucznych Floradel istniała. Z każdym kwartałem podnoszę coraz wyżej.

  Zapamiętaj, że marzenie są po to, aby je spełniać. Najważniejsze to nie poddawać się i mieć oparcie w najbliższych. Nie jest to łatwe, ale zawsze warto próbować.

  Link do sklepu: Floradel Zapraszam 😉