Przejdź do treści
Strona główna => Kanister Kombi STHIL – recenzja produktu

Kanister Kombi STHIL – recenzja produktu

  kanister 4 930x620 - Kanister Kombi STHIL - recenzja produktu

  Kilka miesięcy temu zaczęłam ciąć piłą spalinową. Była to dla mnie nowość i troszkę się bałam, ale jak to mówią strach ma wielkie oczy. I od tego czasu sprawnie sobie radzę z cięciem drewna. Ale dzisiaj nie o tym… Dzisiaj chcę Ci polecić Kanister Kombi (link afiliacyjny) marki STHIL.

  kanister 4 1024x1024 - Kanister Kombi STHIL - recenzja produktu

  Jak wiadomo do piły spalinowej potrzebne są różne akcesoria łańcuchy, klucz do regulacji łańcucha, olej do smarowania prowadnicy, mieszanka paliwowa. Przez jakiś czas używaliśmy 2 kanistrów, w których w jednym był olej, w drugim mieszanka paliwowa. Jednak mój Mąż stwierdził, że trzeba kupić kanister tak zwany kombi, w którym będą zarówno mieszanka paliwowa i olej do smarowania prowadnicy. Spodobał mi się ten pomysł i postanowiłam, że pojadę do autoryzowanego dealera STHIL i kupię.

  kanister 3 1024x1024 - Kanister Kombi STHIL - recenzja produktu

  Kanister kombi STHIL – wygoda w użytkowaniu

  Nie wiedziałam, że to jest tak praktyczne. A do tego dokupiłam części tak zwane systemy do napełniania, które pomagają nalewać paliwo i olej. Na pewno nie przelejesz teraz paliwa ani oleju, ponieważ te „dzióbki” odskakują tak jakbyś nalewał paliwo z dystrybutora. Jest to bardzo wygodne i bezpieczne (Dwa korki zabezpieczone przed dostępem dzieci, z rurą wlewu) . Dodatkowym atutem tego kanistra jest to, że zachowuje czystość przy nalewaniu płynów.

  kanister 2 1024x1024 - Kanister Kombi STHIL - recenzja produktu

  Jak wiesz nie polecam rzeczy artykułów, których sama nie sprawdziłam. Ale ten kanister kombi polecam z czystym s sumieniem. Jest to ułatwienie pracy i wygoda przy przenoszeniu sprzętu do cięcia drewna.

  kanister 1 1024x1024 - Kanister Kombi STHIL - recenzja produktu

  Ten kanister nie tylko służy nam do piły motorowej ale też do tankowania kosy spalinowej. jest kilka modeli takich kanistrów, my posiadamy kanister kombi, gdzie mieści się 5 l mieszanki paliwowej i 3 l oleju do smarowania prowadnic. Oczywiście są mniejsze takie kanistry gdzie są 3 l mieszanki paliwowej i 1,5 l oleju każdy sobie może wybrać według zapotrzebowania, dlatego podaje linki do jednego i drugiego kanistra.

  Kanister 5l/ 3 l – ceneo

  Kanister 3l/ 1,5l – ceneo

  Wszystkie linki zawarte we wpisie polecające produkty to w linki afiliacyjne.